Dámy pozor! Takto získate dokonalé bruško za 10 minút denne!

Dámy pozor! Takto získate dokonalé bruško za 10 minút denne!

Je tu leto a vy si práve možno začínate uvedomovať, že predsa len ste sa mali presvedčiť k tomu cvičeniu brucha ešte pred letom… Cviky na brucho sa môžu zdať ako veľká veda, k dosiahnutiu dokonalého bruška však stačí 10 minút denne! Pýtate sa, ako? 

Na začiatok pár základných informácií

cviky na brucho

Prvou vecou, ktorú je potrebné si uvedomiť, je skutočnosť, že základom cvičenia brucha by nemala byť len vizuálna motivácia, ale najmä tá funkčná. Áno, nádherne ploché bruško, ideálne ozdobené aj nenápadnými tehličkami, je snom snáď každej ženy. Treba však myslieť na to, že cvičením brucha v prvom rade budujete silné telesné jadro, ktoré nám umožňuje robiť väčšinu pohybu, ktorý ako ľudia robíme.

Netreba zabúdať na to, že ploché bruško nezískate za týždeň! Mnohé baby si nájdu niekoľko cvikov, cvičia ich pár dní a keďže nevidia okamžité výsledky, po pár dňoch sa vzdajú. Garantujeme vám však, že pokiaľ si KAŽDÝ deň nájdete 10 minút na týchto pár cvikov a budete ich vykonávať správne a poriadne, po DVOCH TÝŽDŇOCH už uvidíte prvé výsledky. Základom je nevzdávať sa.

Najlepšie je nájsť si pravidelný čas, kedy budete cvičiť. Pokiaľ si pravidelný čas nenájdete a cvičiť budete vtedy, kedy sa vám to bude hodiť, veľmi ľahko sa vám bude stávať, že niektoré dni cvičenie jednoducho vynecháte. Poviete si, veď je to predsa len jeden deň. Jeden deň sa však potom rýchlo premení na viac, stále si budete vymýšľať nové výhovorky, prečo to v ten deň nejde a budete to odkladať. A odkladať. Až s cvičením prestanete úplne. Je kriticky dôležité nájsť si pravidelný čas. Napríklad, ráno vždy vstanete o 8:00 a vždy o tomto čase budete cvičiť. Za 10 minút ste hotová a môžete sa naraňajkovať a užívať si zvyšok dňa.

VIDEO 10 minútové cvičenie brucha

Po konzultácií s viacerými ženami, ktoré pravidelne cvičia, sme pre vás vybrali video, ktoré v sebe ukrýva najlepšie cviky na brucho, ktoré prinesú najrýchlejšie výsledky a čo najlepšie precvičenie CELÉHO brucha.

UPOZORNENIE – nevynechávajte žiadny cvik. Cviky vo videu sú vyberané tak, aby ich zvládla každá žena. Aj keď na začiatok sa môžu niektoré cviky javiť ako príliš náročné, skúšajte, prekonávajte sa a po pár cvičeniach si uvedomíte, že vám tie cviky idú čoraz ľahšie a ľahšie.

Tak, bez ďalších zbytočných slov, tu je spomínané video –

[maxbutton id=”9″]

Držím palce na ceste za bruškom, po ktorom ste vždy snívali! 🙂

Páčil sa ti článok?

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *